0
krupierkt 3 stycznia 2017 17:37


Jeżeli korzystasz z usług Wizzair'a i rezerwujesz noclegi na BookingCom to możesz latać nie płacąc za bilety. Z premedytacją nie pisze, że latasz za darmo, bo w życiu nic nie ma za darmo.


Dzięki współpracy BookingCom i Wizzair możesz otrzymać do 5% zwrotu za wykupione noclegi.Należy tylko logować się do BookingCom ze strony tanich linii lotniczych i podczas rezerwacji podać numer konta Wizz Air.

Tylko tyle albo aż tyle! Bo żeby otrzymać zwrot musisz wcześniej wydać. Na tym polega każdy program lojalnościowy :-) Ale to działa! W moim przypadku uzbierało się kilkadziesiąt euro które wystarczyło na pokrycie kosztu biletów do Szwecji.Zaoszczędzoną kwotę można przeznaczyć np.: na transfer autobusem flygbussarna do centrum Sztokholmu. Lotnisko Skavsta znajduje się 100 km od stolicy Szwecji. Podróż trwa 1:30 i jak wszystko w tu nie jest tania.Jak to zwykle bywa koszt biletów samolotowych stanowi znikomą cześć całej podroży. Zwłaszcza gdy wybieramy się do drogiej Skandynawii.Port lotniczy Sztokholm-Skavsta może posłużyć za hub do dalszej podróży np: do Belgradu, Sofii, Barcelony, Bukaresztu, Skopje lub Tuzla. Nie jest transferowe.


Port lotniczy jest mały, zatłoczony, brudny a dłuższe oczekiwanie na lot jest uciążliwe. Pomocny może być sąsiadujący z nim Hotel lub pobliskie miasteczko Nyköping.

Dodaj Komentarz